Dlaczego my

Bo doskonale wiemy, co zrobić, aby pomóc Ci przejść przez być może najtrudniejszy moment Twojego życia. Znamy się na leczeniu uzależnień od lat i przeprowadziliśmy już niejednego cierpiącego na trzeźwą stronę życia. Chcemy towarzyszyć Twojej przemianie krok po kroku i pomóc Ci odzyskać zdrowie, godność, szacunek i szczęście, na które zasługujesz.

Znajdziesz u nas wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę medyczną i psychologiczną do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. W naszym nowoczesnym, a zarazem przytulnym Ośrodku odbędziesz skuteczną i bezpieczną terapię z zastosowaniem sprawdzonych i indywidualnie dobranych technik walki z nałogiem. Działamy w oparciu o przemyślaną kombinację najlepszych metod, których skuteczność potwierdzają sukcesy pacjentów naszej załogi i badania naukowców na całym świecie. Pracując w modelu Minnesota, programie 12 kroków, terapii poznawczo-behawioralnej i systemowej, oferujemy autorskie warsztaty umiejętności psychospołecznych i umożliwiamy chorym zbudowanie nowej tożsamości i lepszej przyszłości. W holistycznej regeneracji Twojego ciała i ducha pomaga natura, która otacza Ośrodek i wciąga Cię w swój zdrowy rytm, a także aktywność fizyczna i kulturalna, w którą Cię stopniowo angażujemy. Wreszcie w naszym Ośrodku możesz liczyć na bezpłatną pomoc dla swoich najbliższych, a także na wiele pozytywnych emocji każdego dnia terapii.

Przede wszystkim zaś przekonasz się, że Aurorę tworzą ludzie – zaangażowani, charyzmatyczni i pełni zrozumienia ludzie, którzy tchną w Ciebie wiarę i podadzą Ci rękę zawsze, gdy będziesz tego potrzebował. Jesteśmy, by leczyć, wspierać i motywować Cię do odzyskania Twojego życia i godności. W Ośrodku Terapii Leczenia Uzależnień to możliwe.

Laureat konkursu Or?y medycyny 2020
certyfikat zadowolony pacjent
Scroll to Top